איך תדעו אם הכלב שלכם במשקל הנכון?

ממש כמו בני אדם, גם כלבים יכולים לסבול מעודף משקל או תת-משקל. המצבים הללו יכולים להשפיע לרעה על המשקל של כלבים, ולכן חשוב לדעת כיצד לטפל בבעיות משקל אצל כלבים. מטה תוכלו לגלות כיצד לשלוט על המשקל של הכלב שלכם ולוודא שהוא מקבל את כל הרכיבים הנחוצים לו.

כיצד בודקים משקל של כלב?

לכל זן של כלבים יש את "המשקל האידאלי" שלו. אולם, מרבית הכלבים אינם מגזע טהור, כך שאין קו אחיד ומוחלט למשקל של כל כלב. כאשר בודקים את תקינות המשקל של כלבים, צריך לקחת בחשבון את הזן שלהם, את אורכם, את גילם, את המין שלהם וגורמים נוספים.

ניתן לבחון מה המשקל הממוצע של כלבים מהזן של הכלב שלכם באתרים שונים כדי לקבל קנה מידה על המשקל הנכון. אולם, הדרך הטובה ביותר לבדוק אם הכלב שלכם שוקל כמו שהוא צריך לשקול היא באמצעות ביקור אצל וטרינר.

וטרינר מקצועי יכול לבדוק את הכלב שלכם ולקחת בחשבון את כל הגורמים שמשפיעים על משקלו. לאחר הבדיקה, הווטרינר יוכל לומר לכם אם הכלב שלכם סובל מעודף משקל, תת-משקל או אם הוא במשקל הנכון.

מה לעשות אם הכלב שלי בתת-משקל?

אם הכלב שלכם במצב של תת-משקל, מומלץ לתת לו אוכל לכלבים שיעזור לו לעלות במשקל. התייעצו עם הווטרינר ושאלו אילו רכיבי תזונה הכלב שלכם צריך בדיוק כדי לעלות במשקל. כאשר תבחרו אוכל עבור הכלב שלכם, וודאו שהוא מכיל את כל הרכיבים שהוא זקוק להם כדי לעלות במשקל.

בנוסף, הקפידו לבחור אוכל שהוא איכותי ומיוצר על ידי חברות נודעות. אם אתם זקוקים לייעוץ בנושא, תוכלו לפנות אל חנות חיות 'כלבו לכלב ולחתול' שמציעה מזון לכלבים מכל הסוגים ועבור כל המצבים הגופניים.

מה לעשות אם הכלב שלי בעודף משקל?

אם הכלב שלכם סובל מעודף משקל, חשוב לשנות את התזונה והרגלי הפעילות שלו. רכשו אוכל לכלבים עם האיזון הנחוץ של חלבונים ושומנים כדי לסייע לו לרדת במשקל. בנוסף, הפעילו את הכלב שלכם באופן תדיר יותר: לכו לגינת כלבים מרוחקת מהרגיל, לוו אותו בסיבובים בשכונה ועשו מה שאתם יכולים כדי שיזיז את הישבן.

משקלם של כלבים משפיע על בריאותם, ולכן חשוב לוודא שהם נמצאים במשקל הנכון. התייעצו תחילה עם וטרינר כדי לגלות מה המשקל המומלץ לכלב שלכם, ורק לאחר מכן התאימו את תזונתו. אם אתם לא בטוחים איזה אוכל הכלב שלכם צריך כדי לאזן את משקלו, פנו למומחים בכלבו לכלב ולחתול שיספקו לכם את כל המידע שאתם צריכים וישלחו עד ביתכם את האוכל הטוב ביותר לכלבכם.

שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
כתבות שיכולות לעניין אותך...
מהי תאורה באירוע

מהי תאורה באירוע ומה זה תאורן תאורה באירועים היא חלק משמעותי מאוד המשפיע על האירוע שלכם , ונותן וייב אשר גורם לאורחים שלכם לרקוד  .

המשך קריאה »