"טבעוני" כבר לא שייכת בלעדית לעולם הקולינרי

בשנים האחרונות במילה :"טבעוני" כבר לא שייכת בלעדית לעולם הקולינרי וניתן למצוא אותה זולגת גם לתחומים אחרים ובראשם תעשיית האופנה.

מה זה אופנה טבעונית?

בגדול, אופנה טבעונית משמעה אופנה שלא משתמשת בחומרי מן החי לייצור של פריטי האופנה. אין זה מוגבל לפריט ספציפי וזה יכול להיות מיושם על ארנקים טבעוניים, תיקים טבעוניים, נעליים ועוד. כך שבעצם מה שקרה לפני כמה שנים לעולם המסעדנות והמזון המהיר קורה היום בארץ גם בזירת האופנה.

ניתן למצוא היום מספר מוצגים מובילים שמציעים פריטי אופנה טבעונית ברמה גבוהה, כזו שלא נופלת במאום מאף סוג אופנה אחרת, גם זו שמשתמשת בחומרים מהחי כגון עור, צמר, דבקים מהחי ועוד.

בין החברות המובילות בארץ שמביאות לפיתוח האופנה החדשה הזו בארץ ניתן למצוא את "אדון קרלוס", מותג ישראלי הממוקם בהוד השרון והביא בשורה בכל הנוגע לארנקים ותיקים טבעוניים.

ממה עשוי תיק טבעוני?

האפשרויות הן אינסופיות. רק תחשבו על כל החומרים החדשים והטכנולוגיים שהכרנו בשנים האחרונות ותבינו שהשמיים הם הגבול. יש בשוק מגוון פולימרים וחומרים הטבעיים שמהם ניתן לייצר אופנה יפהפייה ונעימה למגע, ולא צריך להתפשר על העיצוב או האיכות.

חומרים אלטרנטיביים של אופנה טבעונית מאפשרים לכל אחד ואחת למצוא את הסטייל המתאים לו או לה ועדיין לשמור על לוק ייחודי ומלא שיק תוך כדי שמירה על כדור הארץ ובעלי החיים.

בולט המיוחד בשנה האחרונה טרנד השעם שהגיע למדינתנו הקטנה. תיקי שעם, ארנקי שעם, נעלי שעם ובעצם מה לא. השעם הוא כבר לא רק החומר של פקקי הבקבוקים או של לוח נעצים לתזכורות. זהו חומר רלוונטי מתמיד שמציע פתרון מעולה כתחליף למוצרי העור.

אז מה היה לנו בעצם?

לסיכום, מדובר בשינוי של ממש בתפיסה של אופנה כפי שהיא הייתה ידועה לנו. אם בעבר כל מה ששינה לצרכן היה מחיר ואיכות, כיום לצרכן איכפת מה גם מה קורה מאחורי הקלעים של המוצר. ממה הוא עשוי? איזה תהליכים קרו בדרך עד שהגיע לצרכן? מי ייצר אותו והיכן? כל אלו הן שאלות רלוונטיות יותר מתמיד וככל שהזמן יעבור חברות אופנה יידרשו לתת תשובות ולספק מוצרים שעונים על דרישות הצרכנים ולא רק בפן הכלכלי אלא גם בפן הסביבתי והאנושי.

שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
כתבות שיכולות לעניין אותך...
מהי תאורה באירוע

מהי תאורה באירוע ומה זה תאורן תאורה באירועים היא חלק משמעותי מאוד המשפיע על האירוע שלכם , ונותן וייב אשר גורם לאורחים שלכם לרקוד  .

המשך קריאה »