האם אני צריך עורך דין חובות?

כאשר ההלוואות ותשלומי כרטיסי האשראי שלך נראים מכריעים, עורך דין להסדר חוב עשוי לסייע בהורדת הסכום שאתה חייב. לפני שתחליט לעבוד עם עורך דין, כדאי לך לחקור מה הוא יכול לעשות בשבילך.

מה עושה עורך דין להסדרת חובות?

עורך דין להסדר חובות יכול לנהל משא ומתן עם המלווים שלך אם יש לך כמות גדולה של חובות שאינם מובטחים כדי להוריד את הסכום שאתה חייב. חוב לא מאובטח הוא חוב שלא נדרש לביטחונות, כגון כרטיסי אשראי, הלוואות לסטודנטים או חשבונות רפואיים.

כיצד אוכל לדעת אם אני זקוק לעורך דין להסדר חובות?

האם יש לך סכום חוב גדול ואין מספיק משאבים לשלם אותו? זה עשוי להיות מועיל לקבל תחילה ייעוץ של שירות ייעוץ אשראי צרכני ללא מטרות רווח שיעזור לך לעצב תקציב ולספק ייעוץ פיננסי. אם אתה עדיין מתקשה לפרוע חוב, ייתכן שתרצה להתייעץ עם עורך דין להסדר חובות שיוכל לאחד את החוב שלך, להוריד אותו או להעמיד אותך בתוכנית תשלום. על עורך הדין שלך לדעת את האסטרטגיה הטובה ביותר למזער את הסיכון המשפטי שלך, כמו גם סיכונים לדברים אחרים כמו ניקוד האשראי שלך.

עורכי דין להסדרת חובות דומים לעורכי דין לפשיטת רגל, אך יתכן ותרצה קודם כל את עזרתו של עורך דין להסדרת חובות מכיוון שאתה רוצה להימנע מלהיכנס לפשיטת רגל. עורך דין להסדר חוב יוכל לספק אפשרויות טובות יותר מאשר סוכנות המפרסמת הורדת חוב – שירותים אלה בדרך כלל עולים לך יותר ממה שהיית חייב במקור בטווח הארוך.

כמה עולה עורך דין להסדר חובות?

עורכי דין רבים להסדר חובות גובים על סמך הצלחה. הצלחה פירושה שלא תצטרך לשלם שום דבר מראש אך עורך הדין שלך ייקח אחוזים אם תזכה בתיק שלך. השיעור עשוי להתבסס על כמה שאתה חייב, או כמה עורכי הדין חוסכים לך. התמחור ישתנה בהתאם למקום מגוריך וכמה שאתה חייב. קבע תעריף מראש עם עורך הדין שלך כדי למזער כל הפתעה בחשבונך.

מה עלי לצפות מעבודה עם עורך דין להסדר חובות?

עורך דין להסדר חובות אמור להיות מסוגל להוריד את סכום החוב הלא מובטח שעליכם להחזיר. הנושים לוקחים סיכון גדול בהלוואות שאינן מובטחות, ולכן הם מעדיפים להרוויח בחזרה חלק מהכסף שהלוו מאשר לא לקבל כלום. אין כל ערובה שעורך דין להסדר חובות יוכל להוריד את החוב שלך. עם זאת, שכירת עורך דין מעניקה לך סיכוי טוב בהרבה מאשר אם אתה מטפל בנושים שלך לבדך.

כותב המאמר: ליאור אבן עזרא

https://www.insolvencylawyer.co.il/

שתפו עם חברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
כתבות שיכולות לעניין אותך...
מהי תאורה באירוע

מהי תאורה באירוע ומה זה תאורן תאורה באירועים היא חלק משמעותי מאוד המשפיע על האירוע שלכם , ונותן וייב אשר גורם לאורחים שלכם לרקוד  .

המשך קריאה »